Tesla Smart Τηλεόραση 55" 4K UHD QLED Q55E655GUS HDR (2025)
Έχεις απορίες ή θες να βάλεις παραγγελία ?
Μπορείς να μας καλέσεις στο 215 215 0 100
Ετικέτες: Άμεσα Διαθέσιμο
  • Διαθεσιμότητα: ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
  • Κατασκευαστής: TESLA
  • Κωδικός: 0192914
  • EAN: 8606034704024
  ONLINE ΤΙΜΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ
Η διαθεσιμότητα μεταβάλλεται συνεχώς
ΔΕΝ υπάρχει δυνατότητα αυθημερόν παραλαβής από τις Κεντρικές Αποθήκες
Μοναδική εμπειρία με απεριόριστη ψυχαγωγία
GOOGLE TV – Ψυχαγωγία στα μέτρα σου
Εντυπωσιακή εικόνα & φυσική κίνηση
Google Cast – Έξυπνο streaming
Συνδεσιμότητα Bluetooth – Ελευθερία χωρίς καλώδια
Εκλεπτυσμένος σχεδιασμός με πρακτικότητα
Απλή και έξυπνη πλοήγηση
SpecValue
Διαγώνιος 55 "
Ευκρίνεια 4K Ultra HD
Ρυθμός Ανανέωσης 50/60 Hz
Τύπος Panel QLED
Τύποι HDR HDR10, Dolby Vision, HLG
Local Dimming Όχι
Κανάλια Stereo
Πρότυπα Ήχου Dolby Atmos
Δέκτης DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Media Player Ναι
Εγγραφή PVR Όχι
Hotel Mode Όχι
Φωνητικές Εντολές Ναι
HbbTV Ναι
VRR Όχι
Λογισμικό Google TV
Ethernet Ναι
Headphones Όχι
Digital Audio Optical Ναι
Πλήθος USB 2
Σύνολο Θυρών HDMI 3
Πλήθος HDMI 2.1 -
Wi-Fi Ναι
Bluetooth Ναι
Miracast Όχι
Chromecast Built-In Ναι
Screen Mirroring Όχι
AirPlay Όχι
Βάρος 8,7 kg
VESA Mount 200 x 300 mm
Ενεργειακή Κλάση F
Πλάτος 1225 mm
Ύψος 707 mm
Πάχος 79 mm
Πλάτος 1225 mm
Ύψος 753 mm
Πάχος 320 mm