Lenovo Yoga 7 2-in-1 14ILL10 14" OLED 120Hz (Ultra 7-258V/32GB/1TB SSD/W11 Home) Luna Grey (GR Keyboard)
Έχεις απορίες ή θες να βάλεις παραγγελία ?
Μπορείς να μας καλέσεις στο 215 215 0 100
  • Διαθεσιμότητα: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΠΟ 4-10 ΗΜΕΡΕΣ
  • Κατασκευαστής: LENOVO
  • Κωδικός: 0198685
  • EAN: 0198156549150
  ONLINE ΤΙΜΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ
Η διαθεσιμότητα μεταβάλλεται συνεχώς
ΔΕΝ υπάρχει δυνατότητα αυθημερόν παραλαβής από τις Κεντρικές Αποθήκες
SpecValue
Κατασκευαστής Intel
Οικογένεια Core Ultra 7
Μοντέλο 258V
Επεξεργαστής Ultra 7 258V
Συχνότητα 2,2 GHz
Γενιά Lunar Lake
Τύπος Χαμηλής Κατανάλωσης
IPS Panel Όχι
OLED Ναι
Διαγώνιος 14 "
Ανάλυση 2880x1800
Δυνατότητες WQXGA+
Ρυθμός Ανανέωσης 120 Hz
Τύπος Panel OLED
Χωρητικότητα Μνήμης 32 GB
Τύπος RAM DDR5
Shared Μνήμη Ναι
Κατασκευαστής Intel
Μοντέλο Arc Graphics 140V
Κάρτα Γραφικών -
Τύπος Σκληρού SSD
Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου 1000 GB
Card Reader Ναι
Συνδέσεις HDMI, Thunderbolt 4, USB 3.1, USB 4.0, USB-C
HDMI 2.1 Όχι
Wi-Fi/Bluetooth Ναι
Δακτυλικό Αποτύπωμα Όχι
Γενιά Wi-Fi Wi‑Fi 7
Λειτουργικό Σύστημα Windows 11 Home
Βάρος 1,38 kg
Τύπος 2 in 1 Convertible