Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (Intel) 16" IPS QHD+ 120Hz (Ultra 7-258V/32GB/1TB SSD/W11 Pro) (GR Keyboard)
Έχεις απορίες ή θες να βάλεις παραγγελία ?
Μπορείς να μας καλέσεις στο 215 215 0 100
  • Διαθεσιμότητα: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΠΟ 4-10 ΗΜΕΡΕΣ
  • Κατασκευαστής: LENOVO
  • Κωδικός: 0197807
  • EAN: 0199274031770
  ONLINE ΤΙΜΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ
Η διαθεσιμότητα μεταβάλλεται συνεχώς
ΔΕΝ υπάρχει δυνατότητα αυθημερόν παραλαβής από τις Κεντρικές Αποθήκες
SpecValue
Κατασκευαστής Intel
Οικογένεια Core Ultra 7
Μοντέλο 258V
Επεξεργαστής Ultra 7 258V
Συχνότητα 2,2 GHz
Γενιά Lunar Lake
Τύπος Χαμηλής Κατανάλωσης
IPS Panel Ναι
OLED Όχι
Διαγώνιος 16 "
Ανάλυση 2560x1600
Δυνατότητες WQXGA
Ρυθμός Ανανέωσης 120 Hz
Τύπος Panel IPS
Χωρητικότητα Μνήμης 32 GB
Τύπος RAM DDR5
Shared Μνήμη Ναι
Κατασκευαστής Intel
Μοντέλο Arc Graphics 140V