Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 16" IPS FHD+ (Core 7-240H/16GB/512GB SSD/W11 Pro) Black (GR Keyboard)
Έχεις απορίες ή θες να βάλεις παραγγελία ?
Μπορείς να μας καλέσεις στο 215 215 0 100
  • Διαθεσιμότητα: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΠΟ 4-10 ΗΜΕΡΕΣ
  • Κατασκευαστής: LENOVO
  • Κωδικός: 0190822
  • EAN: 198157929852
  ONLINE ΤΙΜΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ
Η διαθεσιμότητα μεταβάλλεται συνεχώς
ΔΕΝ υπάρχει δυνατότητα αυθημερόν παραλαβής από τις Κεντρικές Αποθήκες
Ανακαλύψτε έναν ισχυρό υπολογιστή που φέρνει επανάσταση στην καθημερινή σας εμπειρία. Με οθόνη 16 ιντσών και ανάλυση 1920x1200, προσφέρει καθαρή και λεπτομερή εικόνα για όλες σας τις ανάγκες, είτε πρόκειται για εργασία είτε για αναψυχή. Ο επεξεργαστής Intel Core 7 Raptor Lake της 14ης γενιάς με συχνότητα 1.8 GHz, σε συνδυασμό με 16GB μνήμης RAM DDR5, εξασφαλίζει άριστη απόδοση και ταχύτητα στην εκτέλεση πολλαπλών καθηκόντων.
  • Οθόνη 16" FHD+ (1920x1200) με IPS panel
  • Επεξεργαστής Intel Core 7 Raptor Lake 1.8 GHz
  • 16GB DDR5 RAM
  • 512GB SSD για γρήγορη αποθήκευση
  • Πολλές θύρες σύνδεσης: HDMI, Thunderbolt 4, USB 3.2 και περισσότερες
  • Σαρωτής δακτυλικού αποτυπώματος για αυξημένη ασφάλεια
  • Βάρος 1.63 κιλά για εύκολη φορητότητα
  • Λειτουργικό σύστημα Windows 11 Pro
SpecValue
Κατασκευαστής Intel
Οικογένεια Core 7
Μοντέλο 240H
Επεξεργαστής 7 240H
Συχνότητα 1,8 GHz
Γενιά Raptor Lake (14th Gen)
Τύπος Υψηλών Επιδόσεων
IPS Panel Ναι
OLED Όχι
Διαγώνιος 16 "
Ανάλυση 1920x1200
Δυνατότητες WUXGA
Ρυθμός Ανανέωσης 60 Hz