Lenovo ThinkPad E16 G3 16" IPS FHD+ (Ultra 5-225U/16GB/512GB SSD/W11 Pro) (GR Keyboard)
Έχεις απορίες ή θες να βάλεις παραγγελία ?
Μπορείς να μας καλέσεις στο 215 215 0 100
  • Διαθεσιμότητα: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΠΟ 1-3 ΗΜΕΡΕΣ
  • Κατασκευαστής: LENOVO
  • Κωδικός: 0184766
  • EAN: 198158351454
  ONLINE ΤΙΜΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ
Η διαθεσιμότητα μεταβάλλεται συνεχώς
ΔΕΝ υπάρχει δυνατότητα αυθημερόν παραλαβής από τις Κεντρικές Αποθήκες
  • Θύρα Ethernet για σύνδεση στο διαδίκτυο με καλώδιο.
  • HDMI για σύνδεση σε εξωτερική οθόνη.
  • USB 3.2 για γρήγορη μεταφορά δεδομένων.
  • USB-C που υποστηρίζει ψηφιακή μεταφορά εικόνας και δεδομένων.
SpecValue
Κατασκευαστής Intel
Οικογένεια Core Ultra 5
Μοντέλο 225U
Επεξεργαστής Ultra 5 225U
Συχνότητα 1,5 GHz
Γενιά Arrow Lake
Τύπος Χαμηλής Κατανάλωσης
IPS Panel Ναι
OLED Όχι
Διαγώνιος 16 "
Ανάλυση 1920x1200
Δυνατότητες WUXGA
Ρυθμός ανανέωσης 60 Hz