Lenovo ThinkBook 16.7" OLED 120Hz (Ultra 7-258V/32GB/1TB SSD/W11 Pro) Luna Grey (US Keyboard)
Έχεις απορίες ή θες να βάλεις παραγγελία ?
Μπορείς να μας καλέσεις στο 215 215 0 100
  • Διαθεσιμότητα: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΠΟ 4-10 ΗΜΕΡΕΣ
  • Κατασκευαστής: LENOVO
  • Κωδικός: 0197667
  • EAN: 0199273018536
  ONLINE ΤΙΜΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ
Η διαθεσιμότητα μεταβάλλεται συνεχώς
ΔΕΝ υπάρχει δυνατότητα αυθημερόν παραλαβής από τις Κεντρικές Αποθήκες
  • Επεξεργαστής: Intel® Core Ultra 7, βελτιστοποιημένος για υψηλή απόδοση και ενεργειακή απόδοση.
  • Αυτονομία: Έως 11.7 ώρες.
  • Οθόνη: Επεκτεινόμενη POLED, με λειτουργίες Standard Mode (14inch) και Extended Mode (16.7inch).
  • RAM: LPDDR5x για γρήγορη απόκριση.
  • Γραφικά: Intel® Arc Graphics για εντυπωσιακά γραφικά χωρίς εξωτερική κάρτα.
  • Υλικά: Σώμα από αλουμίνιο σε χρώμα Lunar Grey.
  • Βάρος: 1.69kg για εύκολη φορητότητα.
SpecValue
Κατασκευαστής Intel
Οικογένεια Core Ultra 7
Μοντέλο 258V
Επεξεργαστής Ultra 7 258V
Συχνότητα 2,2 GHz
Γενιά Lunar Lake
Τύπος Χαμηλής Κατανάλωσης
IPS Panel Όχι
OLED Ναι
Διαγώνιος 16,7 "
Ανάλυση 2000x2350
Ρυθμός Ανανέωσης 120 Hz
Τύπος Panel OLED
Χωρητικότητα Μνήμης 32 GB
Τύπος RAM DDR5
Shared Μνήμη Ναι
Κατασκευαστής Intel
Μοντέλο Arc Graphics 140V