HP EliteBook X Flip G1i 14" IPS FHD+ (Ultra 7-258V/32GB/1TB SSD/W11 Pro) (GR Keyboard)
Έχεις απορίες ή θες να βάλεις παραγγελία ?
Μπορείς να μας καλέσεις στο 215 215 0 100
  • Διαθεσιμότητα: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΠΟ 1-3 ΗΜΕΡΕΣ
  • Κατασκευαστής: HP
  • Κωδικός: 0192788
  • EAN: 199764876959
  ONLINE ΤΙΜΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ
Η διαθεσιμότητα μεταβάλλεται συνεχώς
ΔΕΝ υπάρχει δυνατότητα αυθημερόν παραλαβής από τις Κεντρικές Αποθήκες
Ο επεξεργαστής Core Ultra 7 με συχνότητα 2.2 GHz σε συνδυασμό με 32GB DDR5 RAM εξασφαλίζει γρήγορη και αποδοτική απόδοση, ενώ η αποθηκευτική μονάδα 1TB SSD προσφέρει αρκετό χώρο για όλα τα σημαντικά σας δεδομένα και εφαρμογές.
  • Διαγώνιος οθόνης: 14 ίντσες
  • Ανάλυση: 1920x1200
  • Επεξεργαστής: Core Ultra 7 στα 2.2 GHz
  • Μνήμη RAM: 32GB DDR5
  • Αποθηκευτικός χώρος: 1TB SSD
  • Σαρωτής δακτυλικού αποτυπώματος
  • IPS panel για ζωντανά χρώματα
  • Βάρος: 1.4 κιλά
  • Υποστήριξη NPU για ενισχυμένες εφαρμογές τεχνητής νοημοσύνης
SpecValue
Κατασκευαστής Intel
Οικογένεια Core Ultra 7
Μοντέλο 258V
Επεξεργαστής Ultra 7 258V
Συχνότητα 2,2 GHz
Γενιά Lunar Lake
Τύπος Χαμηλής Κατανάλωσης
IPS Panel Ναι
OLED Όχι
Διαγώνιος 14 "
Ανάλυση 1920x1200
Δυνατότητες WUXGA
Τύπος Panel IPS
Χωρητικότητα Μνήμης 32 GB
Τύπος RAM DDR5
Shared Μνήμη Ναι
Κατασκευαστής Intel
Μοντέλο Arc Graphics 140V
Κάρτα Γραφικών -
Τύπος Σκληρού SSD
Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου 1000 GB
Card Reader Όχι
Συνδέσεις HDMI, Thunderbolt 4, USB 3.2
HDMI 2.1 Ναι
Wi-Fi/Bluetooth Ναι
Δακτυλικό Αποτύπωμα Όχι
Γενιά Wi-Fi Wi‑Fi 7
Λειτουργικό Σύστημα Windows 11 Pro
Βάρος 1,4 kg
Τύπος 2 in 1 Convertible