HP EliteBook X Flip G1i 14" IPS FHD+ (Ultra 5-228V/32GB/1TB SSD/W11 Pro) (GR Keyboard)
Έχεις απορίες ή θες να βάλεις παραγγελία ?
Μπορείς να μας καλέσεις στο 215 215 0 100
  • Διαθεσιμότητα: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΠΟ 1-3 ΗΜΕΡΕΣ
  • Κατασκευαστής: HP
  • Κωδικός: 0192709
  • EAN: 199764876539
  ONLINE ΤΙΜΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ
Η διαθεσιμότητα μεταβάλλεται συνεχώς
ΔΕΝ υπάρχει δυνατότητα αυθημερόν παραλαβής από τις Κεντρικές Αποθήκες
Το HP EliteBook X Flip G1i είναι ένα εντυπωσιακό 2 in 1 Convertible laptop που σχεδιάστηκε για επαγγελματική και προσωπική χρήση. Διαθέτει οθόνη 14 ιντσών IPS με ανάλυση 1920x1200, προσφέροντας ζωντανά χρώματα και εξαιρετική ποιότητα εικόνας.
Με τον επεξεργαστή Intel Core Ultra 5 και τα 2.1 GHz, μπορεί να χειριστεί πολλαπλές εργασίες με ευχέρεια. Η μνήμη RAM 32 GB DDR5 εξασφαλίζει ταχύτητα και απόδοση, ενώ ο SSD σκληρός δίσκος χωρητικότητας 512 GB προσφέρει αρκετό χώρο για όλα τα αρχεία σας.
SpecValue
Κατασκευαστής Intel
Οικογένεια Core Ultra 5
Μοντέλο 228V
Επεξεργαστής Ultra 5 228V
Συχνότητα 2,1 GHz
Γενιά Lunar Lake
Τύπος Υψηλών Επιδόσεων
IPS Panel Ναι
OLED Όχι
Διαγώνιος 14 "
Ανάλυση 1920x1200
Δυνατότητες WUXGA
Τύπος Panel IPS
Χωρητικότητα Μνήμης 32 GB
Τύπος RAM DDR5
Shared Μνήμη Ναι
Κατασκευαστής Intel
Μοντέλο Arc Graphics 130V
Κάρτα Γραφικών -
Τύπος Σκληρού SSD
Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου 1000 GB
Card Reader Όχι
Συνδέσεις HDMI, Thunderbolt 4, USB 3.2
HDMI 2.1 Ναι
Wi-Fi/Bluetooth Ναι
Δακτυλικό Αποτύπωμα Όχι
Γενιά Wi-Fi Wi‑Fi 7
Λειτουργικό Σύστημα Windows 11 Pro
Βάρος 1,4 kg
Τύπος 2 in 1 Convertible