Dell 16 Plus DB16250 16" IPS QHD+ (Ultra 7-256V/16GB/512GB SSD/W11 Pro) (GR Keyboard)
Έχεις απορίες ή θες να βάλεις παραγγελία ?
Μπορείς να μας καλέσεις στο 215 215 0 100
  • Διαθεσιμότητα: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΠΟ 4-10 ΗΜΕΡΕΣ
  • Κατασκευαστής: DELL
  • Κωδικός: 0198576
  • EAN: 5397321057246
  ONLINE ΤΙΜΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ
Η διαθεσιμότητα μεταβάλλεται συνεχώς
ΔΕΝ υπάρχει δυνατότητα αυθημερόν παραλαβής από τις Κεντρικές Αποθήκες
Η επεξεργαστική μονάδα προέρχεται από τη σειρά Core Ultra 7 της Intel, με συχνότητα 2.2 GHz, εξασφαλίζοντας ταχύτητα και ακαριαίες αντιδράσεις στις εφαρμογές σας. Συνδυάζεται με 16 GB μνήμης DDR5, που βοηθάει στη γρήγορη εκτέλεση κάθε εφαρμογής ή εργασίας.
SpecValue
Κατασκευαστής Intel
Οικογένεια Core Ultra 7
Μοντέλο 256V
Επεξεργαστής Ultra 7 256V
Συχνότητα 2,2 GHz
Γενιά Lunar Lake
Τύπος Χαμηλής Κατανάλωσης
IPS Panel Ναι
OLED Όχι
Διαγώνιος 16 "
Ανάλυση 2560x1600
Δυνατότητες WQXGA
Ρυθμός Ανανέωσης 60 Hz
Τύπος Panel IPS
Χωρητικότητα Μνήμης 16 GB
Τύπος RAM DDR5
Shared Μνήμη Ναι
Κατασκευαστής Intel
Μοντέλο Arc Graphics 140V