Dell 14 Plus DB04250 14" FHD+ (Ultra 7-256V/16GB/1.0TB SSD/W11 Home) (International English Keyboard)
Έχεις απορίες ή θες να βάλεις παραγγελία ?
Μπορείς να μας καλέσεις στο 215 215 0 100
  • Διαθεσιμότητα: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΠΟ 4-10 ΗΜΕΡΕΣ
  • Κατασκευαστής: DELL
  • Κωδικός: 0198705
  • EAN: 5397321057505
  ONLINE ΤΙΜΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ
Η διαθεσιμότητα μεταβάλλεται συνεχώς
ΔΕΝ υπάρχει δυνατότητα αυθημερόν παραλαβής από τις Κεντρικές Αποθήκες
SpecValue
Κατασκευαστής Intel
Οικογένεια Core Ultra 7
Μοντέλο 256V
Επεξεργαστής Ultra 7 256V
Συχνότητα 2,2 GHz
Γενιά Lunar Lake
Τύπος Χαμηλής Κατανάλωσης
IPS Panel Όχι
OLED Όχι
Διαγώνιος 14 "
Ανάλυση 1920x1200
Δυνατότητες WUXGA
Ρυθμός Ανανέωσης 60 Hz
Τύπος Panel LED
Χωρητικότητα Μνήμης 16 GB
Τύπος RAM DDR5
Shared Μνήμη Ναι
Κατασκευαστής Intel
Μοντέλο Arc Graphics 140V
Κάρτα Γραφικών -
Τύπος Σκληρού SSD
Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου 1024 GB
Card Reader Όχι
HDMI 2.1 Όχι
Wi-Fi/Bluetooth Ναι
Δακτυλικό Αποτύπωμα Ναι
Λειτουργικό Σύστημα Windows 11 Home
Τύπος 2 in 1 Convertible