Dell 14 Plus 2in1 DB04250 14" FHD+ (Ultra 9-288V/32GB/1TB SSD/W11 Pro) Ice Blue (International English Keyboard)
Έχεις απορίες ή θες να βάλεις παραγγελία ?
Μπορείς να μας καλέσεις στο 215 215 0 100
  • Διαθεσιμότητα: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΠΟ 4-10 ΗΜΕΡΕΣ
  • Κατασκευαστής: DELL
  • Κωδικός: 0197765
  • EAN: 5397121057284
  ONLINE ΤΙΜΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ
Η διαθεσιμότητα μεταβάλλεται συνεχώς
ΔΕΝ υπάρχει δυνατότητα αυθημερόν παραλαβής από τις Κεντρικές Αποθήκες
Κάτω από το καπάκι, τονώνει τις επιδόσεις σου ο επεξεργαστής Intel Core Ultra 9 με ταχύτητα 3.3 GHz και υποστηρίζει μνήμη RAM τύπου DDR5 32 GB, επιτρέποντάς σου να τρέχεις πολλές εφαρμογές ταυτόχρονα χωρίς καθυστερήσεις. Η χωρητικότητα του SSD 1 TB σου παρέχει άφθονο χώρο για τα αρχεία και τις αγαπημένες σου εφαρμογές.
  • Διαγώνιος οθόνης: 14 ιντσών
  • Ανάλυση: 1920x1200
  • Μνήμη RAM: 32 GB DDR5
  • Χωρητικότητα SSD: 1 TB
  • Επεξεργαστής: Intel Core Ultra 9 με συχνότητα 3.3 GHz
  • Υποστήριξη NPU για επιταχυνόμενες λειτουργίες AI
  • Θύρες σύνδεσης: HDMI, USB 3.2, USB-C
  • Wi-Fi και Bluetooth υποστήριξη
SpecValue
Κατασκευαστής Intel
Οικογένεια Core Ultra 9
Μοντέλο 288V
Επεξεργαστής Ultra 9 288V
Συχνότητα 3,3 GHz
Γενιά Lunar Lake
Τύπος Υψηλών Επιδόσεων
IPS Panel Όχι
OLED Όχι
Διαγώνιος 14 "
Ανάλυση 1920x1200
Δυνατότητες WUXGA
Ρυθμός Ανανέωσης 60 Hz
Τύπος Panel LED
Χωρητικότητα Μνήμης 32 GB
Τύπος RAM DDR5
Shared Μνήμη Ναι
Κατασκευαστής Intel
Μοντέλο Arc Graphics 140V
Κάρτα Γραφικών -
Τύπος Σκληρού SSD
Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου 1000 GB
Card Reader Ναι
Συνδέσεις Ethernet, Thunderbolt 4, USB 3.2
HDMI 2.1 Όχι
Wi-Fi/Bluetooth Ναι
Δακτυλικό Αποτύπωμα Ναι
Γενιά Wi-Fi Wi‑Fi 7
Λειτουργικό Σύστημα Windows 11 Pro
Βάρος 1,61 kg
Τύπος 2 in 1 Convertible