Dell 14 Plus 2in1 DB04250 14" FHD+ (Ultra 7-256V/16GB/1TB SSD/W11 Pro) Ice Blue (International English Keyboard)
Έχεις απορίες ή θες να βάλεις παραγγελία ?
Μπορείς να μας καλέσεις στο 215 215 0 100
  • Διαθεσιμότητα: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΠΟ 4-10 ΗΜΕΡΕΣ
  • Κατασκευαστής: DELL
  • Κωδικός: 0197768
  • EAN: 5397321057291
  ONLINE ΤΙΜΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ
Η διαθεσιμότητα μεταβάλλεται συνεχώς
ΔΕΝ υπάρχει δυνατότητα αυθημερόν παραλαβής από τις Κεντρικές Αποθήκες
  • Οθόνη 14” FHD+ Touchscreen με ανάλυση 1920x1200
  • Επεξεργαστής Intel Core Ultra 7 με συχνότητα 2.2 GHz
  • Μνήμη RAM 16 GB DDR5
  • Αποθήκευση 1 TB SSD για γρήγορη πρόσβαση στα δεδομένα
  • Εύκολο άνοιγμα και κλείσιμο με αναδιπλούμενο πληκτρολόγιο
  • Σαρωτής δακτυλικού αποτυπώματος για αυξημένη ασφάλεια
  • Βάρος 1.61 kg για εύκολη φορητότητα
  • Υποστήριξη για Wi-Fi και Bluetooth
  • Γλώσσα πληκτρολογίου: Ελληνικά
SpecValue
Κατασκευαστής Intel
Οικογένεια Core Ultra 7
Μοντέλο 256V
Επεξεργαστής Ultra 7 256V
Συχνότητα 2,2 GHz
Γενιά Lunar Lake
Τύπος Χαμηλής Κατανάλωσης
IPS Panel Όχι
OLED Όχι
Διαγώνιος 14 "
Ανάλυση 1920x1200
Δυνατότητες WUXGA
Ρυθμός Ανανέωσης 60 Hz
Τύπος Panel LED
Χωρητικότητα Μνήμης 16 GB
Τύπος RAM DDR5
Shared Μνήμη Ναι
Κατασκευαστής Intel
Μοντέλο Arc Graphics 140V
Κάρτα Γραφικών -
Τύπος Σκληρού SSD
Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου 1000 GB
Card Reader Όχι
Συνδέσεις Thunderbolt 4, USB 3.2, USB-C
HDMI 2.1 Όχι
Wi-Fi/Bluetooth Ναι
Δακτυλικό Αποτύπωμα Ναι
Γενιά Wi-Fi Wi‑Fi 7
Λειτουργικό Σύστημα Windows 11 Pro
Βάρος 1,61 kg
Τύπος 2 in 1 Convertible