D-Link Τροφοδοσία 1τμχ DIS-N240-48
Έχεις απορίες ή θες να βάλεις παραγγελία ?
Μπορείς να μας καλέσεις στο 215 215 0 100
  • Διαθεσιμότητα: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΠΟ 4-10 ΗΜΕΡΕΣ
  • Κατασκευαστής: DLINK
  • Κωδικός: 0196644
  • EAN: 0790069437854
  ONLINE ΤΙΜΗ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗΣ
Η διαθεσιμότητα μεταβάλλεται συνεχώς
ΔΕΝ υπάρχει δυνατότητα αυθημερόν παραλαβής από τις Κεντρικές Αποθήκες
  • Τύπος: Μπαταρία Τροφοδοσίας Ρεύματος
  • Προϊόν Plug-in: Ναι
  • Τύπος βύσματος: Βύσμα ΕΕ
  • Χρώμα: Μαύρος Χάλυβας
  • Τάση: 220 V
  • Συχνότητα: 47 - 63 Hz
  • Ικανότητα: 240 W
  • Τάση εισόδου AC: 90 - 264 V
  • Ακρίβεια (σχετική υγρασία): 20 % - 95 %